Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Att Mali Müşavirlik ve Danışmanlık 2015 yılında Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Anıl Tanrısınatapan tarafından Mali Müşavirlik hizmetlerinin daha kurumsal ve profesyonel bir düzeyde verilebilmesi amacıyla kurulmuştur.

Ancak temelleri ilk olarak bir diğer kurucu yöneticimiz Ergün Tanrısınatapan’ın 1983 yılında mesleğe başlamasıyla atılmış ve günümüze kadar uzanan tecrübesi, bilgi birikimi ve saygınlığı ile 35 yıldır tercih edilen ve güven duyulan bir marka olmayı başarmıştır.

ANIL TANRISINATAPAN

Mali Müşavir Anıl Tanrısınatapan 2008 ve 2009 yıllarında İngilizce dili eğitimi almak ve batı kültürünün iş disiplini hakkında tecrübe sahibi olmak amacıyla toplam altı ay Amerika’da bulunmuştur. Bu süreç içerisinde Amerika’daki firmaların yönetim sistemleri ve çalışma kültürleri ile ilgili bazı araştırmalarda bulunmuştur.

2011 yılında ise dünyanın en büyük muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunan uluslararası firmalarından birisi olan Deloitte’un İstanbul ofisinde “audit intern” olarak çalışmış ve denetimin başlangıcından raporlama aşamasına kadar denetim sürecini tecrübe edinmiştir.

Lisans eğitimini Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamış ve mezun olduğu yıl muhasebe mesleğine ilk adımını atmıştır.

2013-2014 yıllarında Çukurova Üniversitesi’nde Muhasebe alanında Yüksek Lisans yapmıştır.

“Türkiye Muhasebe Standartlarına Göre Stoklarda Muhasebeleştirme Esasları” başlıklı makalesi Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi’nde yayınlanmıştır.

2016 yılında Çukurova Üniversitesi’nde ikinci Yüksek Lisans’a başlamış olup, şu anda eğitimine halen devam etmektedir.

NE YAPIYORUZ?

Kadrosunda bulunan deneyimli ve profesyonel mali müşavirler ile şirketlere muhasebe ve raporlama, defter tutma, şirket kuruluşu, KOSGEB danışmanlığı, stratejik vergi danışmanlığı, teşvikler ve iş danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Günümüzdeki iletişim teknolojisi sayesinde küreselleşen ve artık sınırları olmayan bir köy haline gelen dünyada firmaların uluslararası gelişmeleri takip etmesi ve modern yönetim anlayışlarına hakim olması büyük önem kazanmıştır. Bu sebeple Att Mali Müşavirlik olarak finansal ve yönetsel gelişmelere hakim olmak amacıyla kendimizi ve firmalarımızı sürekli olarak geliştirmeye, bu konuda kaliteli hizmet vermeye ve bulunduğumuz sektörde bölgenin en iyisi olmaya adadık.